Cashmere, fluid – baza wygładzająco-kryjąca

1
840

Ostatnio testuję naprawdę sporo podkładów. Zdecydowanie więcej niż kiedyś. Fluid – baza wygładzająco-kryjąca Cashmere trafiła w moje ręce jeszcze w maju. Dziś chcę Wam o niej opowiedzieć kilka słów.

Wygląd i konsystencja bazy

Bazę otrzymujemy w przyjemnej dla oka buteleczce. Dozownik działa bez zarzutu, jednak w mojej ocenie przy jednym naciśnięciu otrzymujemy trochę zbyt dużo produktu. To czyni go mało wydajnym. Zapach jest w porządku, dość neutralny.

Bardzo podoba mi się konsystencja fluidu – bazy. Przypomina trochę azjatyckie kremy BB, które bardzo lubię. Jest gęsta, ale taka satynowa, gładko i równomiernie rozprowadza się po twarzy. Myślę, że to sprawka sylikonów, które znajdziemy dość wysoko w składzie. Wszystko to sprawia, że fluid wygląda na twarzy bardzo ładnie, stapia się z nią nie pozostawiając takiego suchego, pudrowego efektu, którego bardzo nie lubię.

Wady bazy Carshmere

O fluidzie-bazie Carshmere mogłabym mówić w wielu superlatywach. Testowany produkt ma dla mnie jednak jedną wadę. Trafił do mnie zbyt ciemny kolor, który w dodatki jest zbyt żółty. Moje testowanie musiałam ograniczyć raptem do tych dni, w które nie musiałam wychodzić z domu lub co najwyżej czekała mnie praca w ogrodzie. Dlatego też nie wiem czy działa wysuszająco lub też czy zapycha. Po jednym/dwóch dniach stosowania pod rząd tego nie zauważyłam, może to jednak nastąpić przy dłuższym używaniu dzień po dniu. Jeśli macie takie doświadczenia, koniecznie się podzielcie tą informacją. Przy okazji dajcie znać jaki typ cery macie.

1 KOMENTARZ

  1. Mnie właśnie zastanawia zakup Cashmere MAKE-UP BLUR MAXI COVER fluid-baza wygładzająco-kryjąca. Z ich opisu na stronie brzmi bardzo dobrze. Tutaj recenzja też mnie zachęca 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here