PielęgnacjaUroda

Laminacja rzęs czy przedłużanie – na jaki zabieg lepiej się zdecydować?

Laminacja rzęs czy przedłużanie – na jaki zabieg lepiej się zdecydować?

Obecnie marzenia o długich i pięknych rzęsach można naprawdę łatwo spędzić! Salony urody oferują nam sprawdzone zabiegi, które całkowicie odmieniają nasze spojrzenie. Warto poznać dostępne opcje i wybrać coś dla siebie! Obecnie największą popularnością cieszy się przedłużanie rzęs oraz laminacja. Są to całkowicie odmienne zabiegi, ale oba dają nam piękny efekt. Co warto wybrać? Kiedy lepsza będzie laminacja, a kiedy przedłużanie rzęs?

Laminacja rzęs – jak wygląda ten zabieg?

Laminacja rzęs polega na trwałym podkręceniu rzęs. Jest to prosty sposób na uzyskanie efektu zalotki na dłuższy czas. Warto połączyć laminację z henną rzęs. Wtedy od razu zyskujemy efekt dłuższych rzęs przez ich zafarbowanie na czarno. Całość daje bardzo naturalny i dziewczęcy efekt. Cenowo jest to przystępny zabieg. Jednak nie każdy może się na to zdecydować. Jeśli masz rzadkie i krótkie rzęsy, to laminacja nie będzie zbyt efektowna. Jednak jest to zabieg, który odżywi Twoje rzęsy! Warto więc się na niego zdecydować, aby zadbać o swoje naturalne włoski. Laminacja jest świetnym zabiegiem, który bardzo ułatwia codzienny makijaż, a także daje naturalny, kobiecy efekt.

Przedłużanie rzęs – kiedy warto wybrać właśnie ten zabieg?

Przedłużanie rzęs polega na doczepianiu kępek do naszych naturalnych rzęs. Można dobrać dowolną długość, skręt i ilość takich kępek. Zabieg powtarza się co około miesiąc. Jest to opcja, która nadaje się dla każdego. Oczywiście jeżeli nie występuje alergia na klej! Próbę alergiczną wykonuje się przed pierwszym zabiegiem. Ogólnie przedłużanie pozwala na uzyskanie dowolnego efektu, o jakim tylko się marzy. Jest to naprawdę świetna opcja! Jednak długotrwałe, wieloletnie przedłużanie rzęs mocno osłabia nasze naturalne. Gdy zdecydujemy się przestać je przedłużać, to będziemy musiały mocno o nie zadbać, aby wróciły do siebie. Jeśli jednak nie przesadzamy z ilością sztucznych rzęs, to nic nam się nie stanie! Po zabiegach możemy także odżywić nasze rzęsy przez odpowiednią pielęgnację. Więcej o niej na stronie przedluzanierzes.net.pl.

Co jest lepsze – laminacja czy przedłużanie?

Obie opcje mają swoje plusy i minusy. Najlepszy sposobem jest spróbowanie obu zabiegów i zdecydowanie, co nam się bardziej podoba. Dzięki temu przekonamy się, w czym lepiej wyglądamy, co jest wygodniejsze i lepiej do nas pasuje! Bardzo ważne jest, aby znaleźć kogoś, kto wykonuje przedłużanie rzęs bądź stylizacje i potrafi nam doradzić, co będzie dla nas najlepsze. Liczy się także profesjonalizm!

Udostępnij