Tutaj jesteś

Czy noszenie długich narzutek może uchronić nasze nerki przed chorobami?

9 września 2019 Lifestyle


Nerki są bardzo ważne. Nie należy ich przeziębić. Jeszcze nasze babcie mówiły, aby chronić nerki, bo wtedy nie będziemy chorzy. Jest w tym sporo racji. Obecna moda nie jest sprzyjająca tym tezom. A jednak okazuje się, że właściwa ochrona nerek, może przyczynić się do ich zdrowia. Jeśli będziemy ślepo podążali za modą, chętnie skusimy się na krótkie koszulki. Idzie zima, to nienajlepszy pomysł, aby nosić krótkie koszulki, które przyczynią się do tego, że będziemy mieli nerki na wierzchu. To bardzo złe podejście, godne pogardy i potępienia. Nie ma co nosić rzeczy, które są króciutkie, bo zimą można zmarznąć. Przemarznięcie może skutkować chorobą. Chyba nikt z nas nie chce leżeć w łóżku chory. Zwłaszcza, że jak się ma w święta wolne od pracy, miło jest posiedzieć z rodziną i cieszyć się dobrym zdrowiem, a nie przeleżeć w łóżku z gorączką lub jakimś innym schorzeniem, które może wziąć się z nieodpowiedniego dopasowania ubioru do pory roku.

Czy dłuższe narzutki ochronią nasze zdrowie?

Tak, mogą ochronić nasze zdrowie. Nawet jak już uprzemy się na noszenie tych krótkich koszulek, wcale nie musi to dla nas oznaczać, że będziemy mieli niezakryte fragmenty ciała. To nie musi wcale tak wyglądać. Nie muszą nas wystawać plecy. Możemy ubrać się tak, ze pod spodem – owszem – będziemy mieli krótki top, ale na wierzch założymy ciepłą, wygodną narzutkę. To wcale nie wstyd – nosić takie narzutki. Każdy z nas może ją łatwo kupić. Teraz nawet są w modzie. Łatwo je dostać, są naprawdę niedrogie, a mają wiele zalet, jak chociażby tę związaną z ochroną naszego zdrowia. Dodatkowo w takiej narzutce możemy czuć się modnie i atrakcyjnie. Moda nie powinna być dla nas na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu powinno być dla nas zdrowie. Jednak nie zawsze jest tak, że do takich wniosków dochodzimy od razu. Często młodzi ludzie stawiają modę ponad wszystko. Chęć bycia trendy jest jednak niekoniecznie dobrym pomysłem, jeśli nie idzie za tym zdrowy rozsądek i ubieranie się dopasowane do pogody.

Jak przekonać młodych ludzi do noszenia narzutek?

Oczywiście w ogóle nie trzeba tego robić. Można jednak przekonać ich dla własnego zdrowia. Być może ważne okaże się na przykład to, że narzutka wiąże się także z byciem trendy. Można iść do galerii handlowej i wybrać taką narzutkę, która jest na czasie. Nie trzeba pakować się od razu w coś, czego nie chciałaby nosić nawet nasz babcia. Można wybrać coś innego, ładniejszego, co będzie nam pasowało i będzie trafiało w nasz gust. Przecież teraz ciuchy wcale nie muszą być drogie. Nie musimy iść do jakiegoś bardzo popularnego i drogiego butiku. Każdy sklep ma w swojej ofercie ciekawe ubrania. Zatem warto się po prostu wybrać i sprawdzić czy jakaś narzutka pasuje w nasze gusta. Najlepiej, gdyby była dłuższa. Jej długość spowoduje, że możemy uchronić się przed przeziębieniem, które nigdy nie jest pożądane, bo każdy chce być zdrowy.

Redakcja klubkosmetyczny.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie urody, pielęgnacji i zdrowia. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tym forum.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

medycyna estetyczna