Państwowa służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Chcąc omówić jej wszystkie słabe strony, nie starczyłoby nam czasu. W pierwszej kolejności rzucają się w oczy długie terminy wizyt. Są sytuacje, w których można zaczekać, ale są także takie, które jest to absolutnie niedopuszczalne.
Prywatna klinika medyczna Gdańsk i jej zalety
Zdrowie mamy jedno. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jego zaniedbanie może mieć bardzo poważne konsekwencje. Warto regularnie poddawać się badaniom. W pewnym wieku powinno to już być obowiązkowe. Warto skupić się od razu na wizytach prywatnych u lekarzy. Dlaczego prywatna klinika medyczna Gdańsk jest dobrym wyborem? Tak naprawdę już po pierwszym kontakcie rzuci się nam w oczy miła obsługa. Nie ma problemu z dodzwonieniem się, czy też z inną formą kontaktową. Terminy wizyt są bardzo szybkie, a lekarze najlepsi z najlepszych. Nie trzeba się obawiać, że trafi się w złe ręce, ponieważ takowych w tym miejscu nie ma.
Neurolog Gdańsk – czy terminy do tego specjalisty muszą być tak długie?
Są lekarze specjaliści, do których nie jest wcale tak trudno się dostać. Przykładem może być, chociażby lekarz okulista. Terminy są do zniesienia i raczej mało kto narzeka na to. Inaczej jest niestety w przypadku lekarzy innych specjalności. Wydawać by się mogło, że dłuższe terminy są do lekarzy, do których zależy nam, aby szybko się dostać. Gdy ma się zawroty głowy i bóle, których nie sposób wytrzymać, czy też zwalczyć środkami przeciwbólowymi, to chcemy możliwie jak najszybciej umówić się do lekarza. Niestety terminy do neurologa nie należą do najkrótszych. Gdy postawimy na wizytę prywatną, to czasem można zostać przyjętym tego samego dnia. Warto zaznaczyć, że bardzo często neurolog Gdańsk po zapoznaniu się ze wszelkimi dolegliwościami, może zdiagnozować poważne schorzenie. Czasem jest to nawet guz w głowie, który już nie jest powodem do żartów.
Czy neurolog Gdańsk postawi od razu diagnozę?
Wybierając się do neurologa, robimy duży krok, aby uzyskać diagnozę. Należy się jednak liczyć z tym, że najpewniej neurolog zleci szereg badań. Jakie to badania? Może to być:
- Rezonans magnetyczny,
- Tomografia komputerowa,
- Innego rodzaju prześwietlenia.
Gdy leczymy się prywatnie, to można liczyć na szybki termin powyższych badań. Zadba o to lekarz prowadzący, którego pacjentem jesteśmy. Badania są oczywiście refundowane. Płacimy jedynie za wizytę u specjalisty.
Gdzie przyjmuje neurolog?
Neurolodzy najczęściej przyjmują w prywatnych klinikach, w których pacjentów przyjmują także inni specjaliści. Zgłaszając się do tego typu miejsca, można mieć pewność, że w razie potrzeby nasz lekarz skonsultuje przypadłość z lekarzami innych specjalności. Wiadomo, że im więcej osób pochyli się nad naszym przypadkiem, jak i nas naszymi wynikami, tym dla nas lepiej. Nie da się ukryć, że coś w tym jest.
Nawet najlepszy lekarz z możliwie najlepszymi recenzjami może coś przegapić. Konsultacje z innymi lekarzami są jak najbardziej pożądane.