Tutaj jesteś

W jaki sposób zrobić tytanowe paznokcie hybrydowe?

25 listopada 2019 Lifestyle

Teraz jest wiele blogów na tematy związane z paznokciami hybrydowymi. Każdy chce się wybić. Jednak sukces odnoszą blogi takie, które naprawdę dają konkretne porady w tej kwestii. Robienie samodzielnie paznokci hybrydowych stało się popularne. Można po porstu kupić lampę UV bądź LED i samemu zapoznać się z tajnikami tej sztuki. Nie jest to nic trudnego. Wystarczy chcieć. Nauka nie powinna zająć długo. Każdy tak naprawdę może się za to wziąć.

Od czego zacząć robiąc paznokcie hybrydowe?

Najlepiej zacząć od początku. Zatem pierwszym krokiem będzie nałożenie bazy. Baza może być witaminowa. Można posiłkować się popularnymi markami albo wybrać coś bardziej profesjonalnego. Stylistki polecają wiele marek, ale tak naprawdę trzeba samemu ocenić, która się nam najlepiej sprawdzi. Ćwiczenia czynią mistrza. Na początku nałożenie bazy może być nie lada wyczynem. Może ona nam się rozlewać na boki. Fajnie jest być dokładnym. Nie można tego robić byle jak, bo potem będziemy mieli problem przy kolejnym krokach.

Co to jest tytan i jak nałożyć go na paznokcie

Tytanowa warstwa tak naprawdę może być zwykłym żelem, ale takim, który w nazwie ma „titan”. Znaczy to, że paznokcie, gdy się je nim pokryje i utwardzi lampą, będą naprawdę mocne. Można wtedy zapomnieć o złamaniach. Nasze paznokcie będą twarde i niełamliwe. Dzięki temu nasz manicure ma okazję utrzymać się na nich naprawdę przez długi czas. Trzeba tylko być wytrwałym, bo nakładanie żelowego tytanu, zwłaszcza, gdy mówimy o przedłużaniu paznokci, może wcale nie być takie proste. Trzeba najpierw dobrze przygotować płytkę. Baza także powinna być nałożona odpowiednio. Zapomnijmy więc o niedociągnięciach.

Baza, tytan i co potem? Jak nakładać warstwy w manicure hybrydowym?

Kolejna warstwa to już właściwie koniec. Nakładamy teraz takiej. Oczywiście musi być hybrydowy. Jednak to od nas zależy jakiej będzie marki. Można by w tym miejscu polecić kilku wiodących producentów, ale właściwie każda marka ma tylu zwolenników, co i przeciwników. Jeszcze raz podkreślę, najlepiej jest wypróbować na sobie. Jeśli robimy komuś manicure hybrydowy, można także wypróbować swoje umiejętności na naszej klientce lub modelce, która będzie chciała użyczyć swoich paznokci do testów.

Jak utrwalić manicure hybrydowy?

Najlepiej utrwalić manicure hybrydowy za pomocą specjalnego topu. Można go teraz dostać nie tylko w sklepach specjalistycznych, ale także w zwykłych drogeriach, a nawet supemarketach, takich jak Lidl czy Biedronka. To naprawdę duże ułatwienie, gdy nie musimy wybierać się na zakupy kosmetyczne daleko od domu. Jeśli jednak mamy problemy z zakupieniem topu, można po prostu zamówić go przez Internet. Można też zamówić cały zestaw, który będzie zawierał nie tylko top, ale i bazę, a także można próbować szukać zestawu także z tytanowym żelem. Szybciej kupić wszystko naraz i potem nie musimy martwić się, że czegoś zapomnimy.

Odkrywając świat sanatoriów

Redakcja klubkosmetyczny.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie urody, pielęgnacji i zdrowia. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tym forum.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

medycyna estetyczna