Zakupy

Jak skompletować akcesoria niezbędne do pracy Stylistki rzęs?

Jak skompletować akcesoria niezbędne do pracy Stylistki rzęs?

Przedłużanie rzęs to ostatnimi czasy popularna forma zabiegu upiększającego. Wybierając się na kurs i kończąc go, zyskuje się wiedzę konieczną do wykonywania tej profesji. Aby jednak otworzyć swój salon, potrzebne jest skompletowanie odpowiedniego kompletu akcesoriów, które potrzebne będą do pracy. Warto dowiedzieć się, jakie to akcesoria, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze, oraz gdzie najlepiej ich szukać.

Akcesoria do pracy Stylistki rzęs – pęsety

Jednym z najważniejszych i podstawowych narzędzi do pracy w profesjonalnej stylizacji rzęs są pęsety. Aby cały zabieg przebiegał profesjonalnie i sprawnie, pęsety takie powinny być możliwie lekkie, a sama część styczna pęsety musi być w pełni precyzyjna. Warto o tym pamiętać przy wyborze pęsety do pracy. Co więcej, często można dodatkowo dobrać osobny jej kształt, w zależności od wybranej metody przedłużania rzęs. Dobrym rozwiązaniem jest również dobranie innej pęsety do rzęs naturalnych, a innej do sztucznych. Warto wspomnieć, że wyróżnia się kilka rodzajów omawianych narzędzi, wśród nich znaleźć można, takie jak m.in.:

  • pęseta jednostykowa, która świetnie sprawdzi się w tworzeniu precyzyjnych stylizacji
  • pęseta zakrzywiona, niezastąpiona w oddzielaniu rzęs
  • pęseta dwustykowa, dobra w stylizacjach drapanych
  • pęseta dedykowana bardzo cienkim rzęsom,
  • pęseta dla metod objętościowych.

Rozpoczynając pracę stylistki rzęs, należy wyposażyć się w odpowiednie pęsety, które sprawią, że praca będzie szła sprawnie, a jej efekty będą zadowalające. Aby skompletować swój zestaw pęset i nożyczek stylistki rzęs, warto odwiedzić stronę sklepu Wonder Lashes, który oferuje pełen asortyment akcesoriów do pracy w zakresie stylizacji rzęs. 

Profesjonalne okulary i lampki

Kolejne narzędzia, które są niezbędne w pracy Stylistki rzęs to okulary i lampki. Pozwolą one, by precyzyjnie dostrzegać każdy szczegół, bez zbędnego wysilania swojego wzroku. Precyzja w stylizacji rzęs ma ogromne znaczenie, ponieważ od niej zależny jest cały efekt końcowy. Lampa kosmetyczna do stylizacji rzęs gwarantuje równomierne oświetlenie, a także eliminuje wszelkie cienie utrudniające pracę. Lampa kosmetyczna może być w formie lampki na statywie, a także przykręcana do blatu, czy wyposażona dodatkowo w lupę. Oczywiście strumień światła może być dowolnie regulowany, co pozwala na maksymalny komfort pracy. Kolejnym bardzo ważnym narzędziem w pracy wykwalifikowanej stylistki rzęs są okulary. Przeważnie posiadają one funkcję przybliżenia obrazu, oraz dodatkowego naświetlenia go. Okulary takie znacznie ułatwiają pracę, nawet w trudniejszych warunkach, np. gdy jest gorsze oświetlenie. Dodatkowo mogą być one wyposażone od razu w lupkę, a także lampkę LED. Opcja taka gwarantuje pełny komfort pracy. Okulary i lampki do profesjonalnej stylizacji rzęs znaleźć można tutaj https://sklep.wonderlashes.pl/okulary-i-lampki-do-przedluzania-rzes.

Lash Holder dla stylistki rzęs

Lash holder to nic innego jak plastikowa podkładka, na której można trzymać rzęsy w czasie ich aplikacji. Lash holder umożliwia nałożenie pasków z rzęsami i naklejki na klej. Jest to również bardzo ważny element akcesoriów stylistki rzęs, ponieważ gwarantuje porządek podczas pracy, a dzięki temu przebiega ona szybciej i sprawniej. Jeden taki Lash holder może pomieścić łącznie nawet kilka pasków na rzęsy. Praca staje się po prostu wygodna i przyjemna. Lash holdery znaleźć można tutaj https://sklep.wonderlashes.pl/pl/p/Lash-Holder/360. Warto odwiedzić sklep Wonderlashes, by skompletować swój profesjonalny kuferek Stylistki rzęs. 

Udostępnij