Tutaj jesteś

Lakiery Neonail – poddaj się fali kolorów!

9 stycznia 2023 Zakupy Lakiery Neonail

Lakiery hybrydowe marki Neonail to gama innowacyjnych produktów łącząca właściwości elastycznych żeli UV oraz tradycyjnych lakierów do paznokci. Nieskończone możliwości jakie zapewnia manicure hybrydowy sprawiają, że każda kobieta pragnie utonąć w fali zniewalających kolorów i trwałości, która ma wiele do zaoferowania.

Lakiery hybrydowe Neonail są produktami, które na tle innych wyróżniają się innowacyjną formułą, zapewniającą doskonałą pigmentację, odpowiednią gęstość oraz długotrwały efekt, który zachwyca otoczenie. Nienaganny wygląd manicure hybrydowego, który może się utrzymywać aż do 5 tygodni sprawia, że Neonail należy do najbardziej cenionych marek wśród kobiet z całego świata. W ofercie Neonail znajdują się wyłącznie lakiery hybrydowe, które nie pękają ani też nie odpryskują, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że nasz manicure ulegnie uszkodzeniu podczas wykonywania codziennych czynności.

Lakier hybrydowy – idealna baza do stylizacji paznokci

Lakiery hybrydowe do paznokcie Neonail utwardzane w lampie UV wyróżniają się specjalnym, wieloetapowym sposobem aplikacji. Pierwszym etapem jest baza hybrydowa, bez której wykonanie stylizacji paznokci nie będzie możliwe. Jej rolą jest ochrona płytki paznokcia przed wystąpieniem ewentualnych przebarwień spowodowanych aplikacją lakieru kolorowego, jednakże jako kompleksowy produkt baza hybrydowa wyróżnia się także innymi właściwościami.

To właśnie iej paznokcie hybrydowe zawdzięczają swoją trwałość, która utrzymuje się nawet do 5 tygodniu. W kwestii baz marka Neonail dysponuje ich wieloma rodzajami – niektóre z nich służą do przedłużania paznokci, inne są silnie napigmentowane, co znacząco wpływa na czas wykonywanej stylizacji. Dzięki różnorodności lakierów hybrydowych, każda z nas może dopasować produkt do stanu płytki, upodobań oraz rodzaju wykonywanej pracy.

Manicure hybrydowy – tajemnica lakieru hybrydowego

Wykończenie manicure w warunkach domowych nigdy przedtem nie było takie proste. Z lakierami hybrydowymi Neonail uzyskasz efekt prosto z salonu, co okazuje się nie tylko praktyczne ale też ekonomiczne. Marka Neonail udostępnia niezwykle szeroki wachlarz odcieni, dzięki czemu, z wyborem tego idealnego żadna z nas nie będzie miała najmniejszych problemów. Jeśli pragniesz zachwycać pięknymi paznokciami postaw na hybrydowy lakier kolorowy, który zapewnia trwałość, intensywną barwę oraz najniższe ryzyko odprysków i przebarwień.

Po nałożeniu i utrwaleniu pod lampą UV lakieru hybrydowego przychodzi czas na aplikację topu. Top od Neonail nakładany jest jako ostatnia warstwa, która doskonale zabezpiecza kolor przed powstaniem ewentualnych rys i uszkodzeń, a oprócz tego nadaje płytce głębokiego połysku. Co więcej, wszystkie lakiery dostępne w ofercie marki Neonail są niezwykle łatwe w aplikacji dzięki pędzelkom, których włosie jest zwarte, elastyczne, nie rozchodzi się ani też nie wypada, pozwalając na równomierną aplikację produktu na płytce paznokcia. Dodatkową zaletą lakierów hybrydowych Neonail jest to, że po użyciu kosmetyk nie zasycha w buteleczce, dzięki czemu wystarcza na bardzo długo. Z uwagi na to, że lakiery hybrydowe Neonail szybko utwardzają się w lampie, na perfekcyjnie wykonany manicure hybrydowy nie musisz długo czekać. Przed utwardzeniem możesz dokonywać wiele poprawek nim uzyskasz właściwe krycie – co jest nieosiągalne dla tradycyjnych lakierów do paznokci. Lakiery Neonail to kolekcje innowacyjnych produktów, dzięki którym Twój manicure nabierze całkowicie innego wymiaru!

Redakcja klubkosmetyczny.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie urody, pielęgnacji i zdrowia. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tym forum.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Śniegowce dla dziecka - dlaczego warto je kupić?