Uroda

Jaki naszyjnik do danego rodzaju dekoltu?

Jaki naszyjnik do danego rodzaju dekoltu?

Każda stylizacja wymaga odpowiednich dodatków, w tym biżuterii. Szczególnie popularne są natomiast różnorodne naszyjniki. Trzeba je jednak odpowiednio dobrać, zwracając przede wszystkim uwagę na rodzaj noszonego dekoltu. Jaki naszyjnik pasuje do danego rodzaju dekoltu? Kiedy sprawdzą się naszyjniki celebrytki, a kiedy modne chokery? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Naszyjniki do głębokiego dekoltu V

Ostry i głęboki dekolt w kształcie litery V daje wiele możliwości stylizacyjnych. Pasuje bowiem do niego niemal każdy naszyjnik. W tym wariancie można postawić na duże perły, rozbudowane naszyjniki z wieloma zawieszkami, naszyjniki z kilkoma łańcuszkami, a także nieco bardziej subtelne naszyjniki celebrytki, takie jak np. https://www.viadem.pl/pol_m_CELEBRYTKI_Naszyjniki-celebrytki-524.html. Dobrze jednak, by swoim kształtem naszyjnik odpowiadał kształtowi dekoltu, czyli literze V. Wówczas stanowi płynne uzupełnienie stylizacji. Jeżeli to zestawienie wyda nam się zbyt „kanciaste”, można postawić na opływową lub wręcz okrągłą zawieszkę, która doskonale zrównoważy ten efekt. Należy też podkreślić, że dekolt w kształcie litery V najlepiej pasuje kobietom o mocnych rysach twarzy. Panie posiadające wyraźnie zaznaczone kości policzkowe, żuchwę oraz brwi, na pewno pięknie będą się prezentowały w takim dekolcie oraz z dobrze dobranym naszyjnikiem – chociażby w postaci naszyjnika celebrytki.

Naszyjniki do dekoltu w łódkę lub typu woda

Nieco problematycznym dekoltem może okazać się natomiast ten w łódkę lub typu woda. Większość naszyjników kończy się bowiem właśnie na poziomie dekoltu. W tej sytuacji warto zatem wybrać naszyjniki celebrytki, które opinają szyję, modne chokery albo właśnie bardzo długie modele, których wisior sięga linii piersi, a zatem znajduje się pod granicą dekoltu. Chodzi bowiem o to, by naszyjniki celebrytki lub inne wybrane warianty nie były zakryte przez dekolt. Warto przy tym podkreślić, że najmodniejsze w tym sezonie są właśnie naszyjniki celebrytki. Panie dobierają do nich różnorodne zawieszki. Czasem prezentują one ważną dla danej osoby symbolikę. Szczególnie często wybierany jest symbol nieskończoności.

Naszyjniki do golfu

Wiele pań zakładając golf lub koszulę ze stójką rezygnuje z naszyjnika. Zakładają bowiem, że ten dodatek nie zostanie odpowiednio wyeksponowany. Oczywiście wybierając łańcuszki ciasno przylegające do szyi rzeczywiście trudno to wszystko pogodzić. Istnieją również inne, pasujące do takiej stylizacji warianty. Polecamy chociażby naszyjniki celebrytki z długim łańcuszkiem oraz dużą, pojedynczą zawieszką. Nie kłócą się one zupełnie z golfem i bluzką kończącą się na samej szyi. Zasadniczy element, czyli zawieszka umieszczony jest bowiem na poziomie piersi. Dzięki temu doskonale uzupełnia stylizację. Ważne jednak, by naszyjniki celebrytki odróżniały się kolorystycznie od bluzki albo golfu. Złote lub srebrne elementy świetnie prezentują się na ciemnych odcieniach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.