Tutaj jesteś

Różne techniki stylizacji paznokci – co najlepiej wybrać?

29 maja 2021 Paznokcie

Zadbane dłonie i paznokcie są naszą wizytówką. Zadbane paznokcie nie są jednak zawsze łatwe do osiągnięcia. Krótkie, łamliwe, cienkie… Problemy są różne! Dlatego najczęściej staramy się o nie zadbać przez odpowiednią stylizację. Do wyboru mamy kilka różnych opcji. Są one mniej i bardziej popularne. Warto jednak poznać wszystkie dostępne opcje, aby wybrać tę, która najlepiej nam się sprawdzi. W naszym artykule znajdziesz opis zarówno tych popularnych metod, jak i mniej znanych, ale również sprawdzonych. Zapraszamy do lektury!

Klasyczne lakiery do paznokci – najbardziej znane i lubiane!

Klasyczne lakiery do paznokci są znane od wielu, wielu lat. Praktycznie każda kobieta ma choć jeden w swojej kosmetyczce. Ratują nas w różnych momentach. Często korzystamy z nich, bo jest to najmniej skomplikowana metoda stylizacji paznokci. Jednak nie jest ani trwała, ani praktyczna. Musimy czekać, aż lakier wyschnie, a w tym czasie często dochodzi do zamazania paznokci!

Lakiery hybrydowe do paznokci – trwałość i zawsze piękny manicure

Ten sposób z kolei to obecnie jedna z najpopularniejszych form. Lakiery hybrydowe pozwalają na wytrzymałą, cały czas piękną i odporną stylizację. Trzeba jednak mieć nieco wprawy, a także odpowiednie sprzęty do wykonania takich paznokci. Mowa tu o np. lampie UV. Hybryda jest dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Warto stawiać na te marki lakierów, które są znane i polecane. Taką marką jest np. Semilac. Tutaj dowiesz się więcej: http://color-mania.pl/Semilac-polskie-lakiery-hybrydowe/.

Jakie są inne metody stylizacji paznokci, które warto znać?

Manicure hybrydowy jest często łączony z żelem lub akrylem. Taka metoda pozwala na przedłużanie paznokci i ich umacnianie. Idealny sposób dla tych osób, które borykają się z łamliwymi i delikatnymi paznokciami. Wykonywanie żeli czy akryli w domu jest już bardziej zaawansowane niż sama hybryda. Dlatego warto udać się do profesjonalnego salonu, aby mieć pewność, że paznokcie będą wykonane dobrze. Inne sposoby na mocne i trwałe stylizacje to np. paznokcie tytanowe. Wykorzystuje się do tego specjalne proszki. taka stylizacja jest naprawdę niezwykle wytrzymała.


Każda z tych metod ma swoje wady i zalety. Najważniejsze, to wybrać ten sposób, który najbardziej odpowiada nam! Możesz zmieniać stylizacje i sprawdzać różne opcje. To najlepszy sposób, aby znaleźć tę idealną! Jeśli chcesz, to możesz poradzić się manicurzystki w salonie. Na pewno dobierze dla Ciebie odpowiednią stylizację.

Redakcja klubkosmetyczny.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie urody, pielęgnacji i zdrowia. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tym forum.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?