PielęgnacjaUroda

Najlepsze odżywki do rzęs – najnowszy ranking

Najlepsze odżywki do rzęs – najnowszy ranking

Odżywki do rzęs w ostatnim czasie są jednymi z najczęściej kupowanych kosmetyków dla kobiet, dlatego też na półkach sklepowych dostępnych jest wiele sprawdzonych produktów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są najlepsze odżywki do rzęs i które kosmetyki pozwolą raz na zawsze zapomnieć o maskarze i zabiegach przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym.

Skład ma znaczenie

Aby wybrać najlepsze odżywki do rzęs, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na skład wybranych preparatów. Większość odżywek opiera się na specjalnych ekstraktach, witaminach i olejkach roślinnych. Warto jednak wspomnieć o tym, że w niektórych preparatach można znaleźć także substancje syntetyczne, rozpuszczalniki i konserwanty. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście kosmetyki oparte tylko na naturalnych składnikach. Ich jedyną wadą jest to, że na satysfakcjonujące efekty trzeba niestety nieco poczekać. W odżywkach do rzęs najważniejszą rolę odgrywają przede wszystkim substancje pobudzające wzrost. Podstawowym zadaniem odżywek jest nie tylko wzmocnienie rzęs, ale również przyśpieszenie ich wzrostu. Godne polecenia są kosmetyki, które w swoim składzie zawierają keratynę i peptydy.

Co powinny posiadać w swoim składzie najlepsze odżywki do rzęs?

Dobre odżywki do rzęs powinny posiadać w swoim składzie wyciąg ze świetlika lekarskiego. Składnik ten przynosi nie tylko ukojenie zmęczonym oczom, ale co najważniejsze doskonale odżywia rzęsy – i co najważniejsze – dodaje im miękkości. Ogromną rolę w odżywianiu rzęs odgrywa także witamina E. Mowa tutaj oczywiście o witaminie młodości, która pełni funkcję ochronną i zabezpiecza rzęsy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Osoby, które mają dość wrażliwe oczy, powinny rozejrzeć się za odżywkami, które w swoim składzie zawierają alantoinę. Substancja ta zapewnia rzęsom odpowiednią miękkość, gładkość i nawilżenie.

Odżywka do rzęs ranking

Jak wspomniano powyżej na rynku dostępnych jest bardzo wiele sprawdzonych odżywek do rzęs, dlatego też wybranie tych najlepszych może okazać się bardzo dużym wyzwaniem. Na szczęście z pomocą przychodzi niniejszy ranking, dzięki któremu dowiedzą się Państwo, które odżywki są godne polecenia. Aby wybrać najlepsze odżywki do rzęs, należy zwrócić uwagę nie tylko na ich skład, ale również na efekt końcowy, sposób aplikacji i bezpieczeństwo. Kosmetyki nie powinny powodować podrażnień i wywoływać reakcji alergicznych.

Top 5 odżywek do rzęs

Kobiety, które mają krótkie, słabe i cienkie rzęsy, powinny w pierwszej kolejności postawić na odżywkę Nanolash. Jest to także doskonały wybór dla Panów, którzy chcą pochwalić się gęstymi i zdrowymi rzęsami. Aplikacja jest bardzo prosta, a pierwsze efekty widoczne są po 2 tygodniach. Odżywka Nanolash zawiera w swoim składzie jedynie naturalne składniki, dlatego też jest bezpieczna w stosowaniu. Z jej dobrodziejstwa mogą skorzystać nie tylko osoby, które zmagają się z alergiami, ale również osoby, które noszą szkła kontaktowe.

W ostatnim czasie rekordy popularności bije również odżywka Revitalash, która doskonale nadaje się nie tylko do przedłużania, ale również i odżywiania rzęs. Pierwsze satysfakcjonujące efekty widoczne są już po miesięcznej kuracji. Odżywka Revitalash składa się z naturalnych składników, które wzmacniają rzęsy i jednocześnie pielęgnują skórę wokół oczu. Warto wspomnieć o tym, że odżywka nie rozpuszcza kleju kosmetycznego, który używany jest przy przedłużaniu rzęs.

Osoby, które nie mogą pochwalić się zdrowymi i pięknymi rzęsami, mogą także postawić na odżywkę Realash. Aplikacja odżywki jest bardzo prosta, dzięki czemu wszystkie składniki bardzo szybko wchłaniają się w mieszki włosowe i cebulki rzęs. Odżywka Realash jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kosmetykami do pielęgnacji rzęs.

Kobiety, które chcą uzyskać efekt sztucznych rzęs powinny postawić na odżywkę ÉleverLash. Jest to doskonały kosmetyk, dzięki któremu można podkreślić naturalne piękno i ukryć wszelkie niedoskonałości. Dzięki nowoczesnej formule wydłużanie i zagęszczanie rzęs jest bardzo bezpieczne. Największym atutem odżywki ÉleverLash jest jednak to, że pierwsze efekty widoczne są już po kilkudniowej kuracji.

Na samym końcu warto wspomnieć o odżywce Miralash, która pobudza efektywnie wzrost rzęs. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla tych osób, które mają mniejsze lub większe problemy z wypadaniem rzęs. Dzięki kilkutygodniowej kuracji rzęsy są zdecydowanie gęstsze, ciemniejsze i mocniejsze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.