Tutaj jesteś

Najlepsze filmy 2020, które warto obejrzeć

24 lipca 2020 Lifestyle

Po całym dniu aktywności nastaje upragniona chwila na relaks. Jest to czas na odpoczynek przed ekranem telewizora czy komputera, na którym wyświetlany będzie jakiś dobry film/serial. Każdego roku pojawiają się do wyboru tysiące nowych pozycji do obejrzenia. Bez wątpienia nie można narzekać na nudę, mogąc przebierać w tytułach filmów różnego gatunku. Tak naprawdę to nie starczyłoby nam życia na zobaczenie wszystkich filmów, dlatego warto skupić się na tych najlepszych. O jakich wobec tego filmach jest mowa?

Filmy z 2020 roku, których nie można przegapić

Każdy ma swoje własne preferencje, dlatego wybór najlepszych filmów jest kwestią indywidualną. Niektóre tytuły są jednak na tyle dobre, że można śmiało polecić je każdemu. Przy tak bogatym i szerokim wachlarzu wyboru każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

• Do czasów, w których żył sam Adolf Hitler, może przenieść nas film JOJO RABBIT. Nie jest on jednak głównym bohaterem. Pierwsze skrzypce gra niemiecki nastolatek o tytułowym imieniu Jojo. Jest on członkiem stowarzyszenia nazistowskiego dla młodzieży. Znajduje on na strychu domu Żydówkę, której próbuje pomóc, jednocześnie chcąc pozostać nazistą, o czym stale przypomina mu jego wyimaginowany przyjaciel w postaci Hitlera.
• Miłośnikom serii filmów z Jokerem i Harley Quinn można polecić nowość – PTAKI NOCY. Po rozstaniu tej dwójki, kobietę biorą sobie na cel wszyscy jej dotychczasowi wrogowie. Pojawiają się też inne superbohaterki, które wspólnie muszą stawić czoła niebezpiecznym mężczyznom.
• Dla fanów gangsterów nakręcono film DŻENTELMENI, przedstawiający perypetie Amerykanina odpowiedzialnego za zbudowanie narkotykowego królestwa, który postanowił wycofać się z biznesu. Na arenie pojawiają się nowi gracze, którzy próbują przejąć jego dorobek.
• MULAN kojarzy się wszystkim z filmem animowanym, ale tego roku pojawił się na ekranach w postaci pełnometrażowej. Opowiada o nieustraszonej dziewczynie, która staje się jednym z najlepszych chińskich wojowników.
• Dreszczyk emocji można poczuć podczas oglądania filmu NOWI MUTANCI, z wieloma superbohaterami w tle. Dla fanów X-Mena będzie to strzał w dziesiątkę.
• Zwolennicy produkcji Marvela mogą wygodnie usiąść przed ekranem telewizora, na którym wyświetlane będą sceny z filmu CZARNA WDOWA. Jest to film akcji o tytułowej superbohaterce. Fabuła rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka.
• Pozostając przy superbohaterkach, nie można zapomnieć o filmie WONDER WOMAN 1984, w którym spodziewać można się m.in. wskrzeszenia Steve’a Trevora.
• Kolejną propozycją jest TOP GUN: MAVERICK dla fanów Toma Cruise’a. Chodzi tutaj o dramat fabularny, w którym aktor wciela się w rolę mistrzowskiego pilota, testującego maszyny najnowszej generacji, na którego czekają liczne przeciwieństwa losu.
• BAD BOYS FOR LIFE jest filmem sensacyjnym, którego głównymi bohaterami są funkcjonariusze zmuszeni do złapania pełnej żądzy zemsty baronowej, wplątanej w narkotykowy świat.

Najlepsze filmy 2020, które warto obejrzeć, czyli jakie

Dobrych filmów nigdy za wiele, dlatego nie można poprzestać tylko na kilku propozycjach. Oto kolejne.

• Z najnowszych horrorów można polecić film NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK, który obfituje w niewytłumaczone przypadki, stanowiące śmiertelne zagrożenie dla osób kochanych przez główną bohaterkę. Jest prześladowana przez kogoś, kogo istnienia nie można w żaden sposób udowodnić.
• Z polskich filmów przygodowych warto wymienić pozycje SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER. Główny bohater nie przebiera w intrygach, kierując się nienawiścią.
• Życie artystki zmęczonej dniem codziennym przedstawia film JUDY, która nie spodziewa się już od niego niczego lepszego, co do tej pory udało jej się osiągnąć. Los okazuje się być jednak przewrotny, gdyż pojawiają się nowe propozycje, wręcz nie do odrzucenia. Dostaje szansę na ponowne stanie się gwiazdą, a w międzyczasie pojawia się na horyzoncie tajemniczy kandydat na partnera z marzeń.
• We wspinaniu się po szczeblach kariery można towarzyszyć głównej bohaterce filmu GORĄCY TEMAT. Wiąże się to jednak z koniecznością zyskania aprobaty despotycznego szefa, co wymaga niestety intymnych kontaktów z nim. Podwładna z czasem zdobywa siłę i odwagę na wyjście z niewygodnej sytuacji, co jednak okazuje się być ogromnym wyzwaniem.
• Filmem osadzonym w czasach Pierwszej Wojny Światowej jest 1917, który opowiada o losach dwóch brytyjskich szeregowców, zmuszonych do zmierzenia się z nieprzeciętnymi trudnościami czekającymi na nich podczas uczestniczenia w niezwykle ryzykownej misji.
• POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ jest filmem, w którym główny bohater ma okazję odbyć podróż w czasie. Przenosi się do lat 70. po to, aby móc ponownie spotkać młodszą wersję swojej żony z przeszłości.

Redakcja klubkosmetyczny.pl

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie urody, pielęgnacji i zdrowia. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w tym forum.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

medycyna estetyczna